Ecologia si educatia, elemente complementare.
Pentru inceput as vrea sa mentionez ca sunt o novice in ceea ce priveste aceasta comunitate. Bineinteles, sunt ferm convinsa de faptul ca toti cei ce posteaza tin ecologia in brate. Mai precis au convingeri puternice in ceea ce o priveste. Dovedind putina sinceritate, trebuie sa recunosc ca nu ma aflu printre cei ce sunt…